Yazıcı Önerileri Listesine Hazır Olun

0
3

Bir bilgisayardan sonra alınacak en baştaki seçeneklerden bir tanesi olan yazıcı almak, hem seçeneklerini genişletirken hem de fonksiyonel olarak daha fazla özellik kazanmanıza yardımcı olur. İyi bir yazıcı alarak hem kartuş sıkıntısından hem de yazıcıdan kaynaklanacak yazılımsal ya da fiziksel sıkıntılara da dur demiş olacaksınız.

Yazıcılar; kağıtları renkli ya da renksiz olarak sizin belirttiğiniz a4 şekilde çıkartmaya yarayan ek bir üründür. Bu ürünler, iş yerlerinde, internet kafelerde ve a4 ile çalışan her yerde bulunmaktadır. Peki, siz iyi bir yazıcı almak istiyorsanız ne yapmanız lazım? İşte harika bir yazıcı listesi:

  1. HP Desk Jet 2623

En iyi yazıcılardan bir tanesi olan ve pazarda oldukça rağbet gören bu yazıcı, kablosuz renkli enjeksiyon yazıcılardan bir tanesidir. Bu yazıcının en dikkat çekici özelliği ise; Google asistan ile entegreli olarak çalışmasıdır. Böylece Google üzerindeki yazıları oldukça basit bir şekilde çıkartabileceksiniz.

Kartuş ömrünün de uzun olduğu yazıcıda; 4 buçuk kilo ağırlık bulunuyor. Diğer temel özellikler ise şu şekilde; Wi-Fi bağlantı seçeneği, 1200 x 1200 dpi, Windows 7 üzeri çalışması, renkli a4 çıkartmak için en idealdir.

Satın almak için tıklayınız

  1. Canon Pixma IX6850 A3

Listemizin diğer tarafında ise bir başka marka olan Canon var. Kablosuz olan bu ürün, adeta bir yazıcı canavarıdır. Daha az kartuş kullanarak daha fazla yazıcı keyfi çıkarttıran yazıcı, oldukça cazip bir fiyata kapılarını açmaktadır.

Ürünün ağırlığı 8 kilodur. 24 watt değerine sahip bu üründe, renkli a4 çıkartmak isteyenlerin mutlaka incelemesi gereken makinedir.

Satın almak için tıklayınız

  1. Epson L1110 Mürekkep Tanklı Yazıcı

Ultra düşük maliyetli baskı seçeneği, renkli yazıcı çıkartma işlemi, 2 yıl garanti sunması, 30 bin baskı kapasite ömrüne sahip üründe A’dan Z’ye her şey düşünülmüştür. Yaklaşık 3 kilo ağırlığındaki bu ürün, özel olarak geliştirilmiş bir mürekkep tankına ev sahipliği yapar.

3 yıl yetecek kadar mürekkep bulunmaktadır. Ürünün fiyat performans açısından da muhteşem olduğunu belirtmek gerekir. 20 fotoğraf sayfa kapasite ile iş yerlerinde olması gereken bir yazıcıdır.

Satın almak için tıklayınız

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz