En İyi Oyuncu Klavyeleri

0
4

Bir oyuncuysanız, yazılımcıysanız ya da klavye ile tüm işlerinizi halledebilme özelliğiniz varsa işte size oyuncu klavyeleri ile rakiplerinize fark attıracak bir liste. Orta segment düzeyinde ayarladığımız bu listede, çok yüksek fiyatlı ürünler yerine ‘iyi, kaliteli’ tercihler kullanarak oyuncu klavyeleri seçimi yaptık.

Ayrıca, uygun fiyatlı bir bilgisayar toplamak ve bilgisayarda f/p açısından artı özellikler kazanmak istiyorsunuz bu konumuzdaki oyuncu klavyeleri tam size göre; hem oldukça uygun hem de seçenek olarak en iyisidir.

Klavyede önemli olan rahat olması, iki elin aktif şekilde çalışabilecek düzeyde olması, tuşların rahatlığı, kafa karıştıracak ek eklentilerin olmaması ve basma hızının yüksek olmasıdır.

  1. Inca Emidio IKG-400 Orange Backlight

Adeta oyuncular için tasarlanmış olan bu klavye, görsel, hız, mekanik basım ve renk özelliği ile kendine çektiriyor. ABS çift enjeksiyonlu tuşlar sayesinde elinizi yapışan, elinizin altında kaybolan bu klavye ile düşüncelerinizi uygulamaya dökebileceksiniz.

Oyuncu klavyeleri listemizde ilk sırada yer alan bu klavye, darbeye karşı dayanıklı olarak karşımıza çıkıyor. 20 milyon klavye tuşu basma ömrü olan bu ürün, 900 gram ve uzun bir kablo ile size sunuluyor.

  1. SteelSeries Apex 5 Hibrit Mekanik Gaming Klavye

Oyuncular için tasarlanmış gerçek bir makine ile karşınızdayız. Oyuncu klavyeleri listemizde ikinci sırada bulunan gerek teknik gerekse f/p bakımında lider olan bu ürün, kendine has bir tadı var. Klavye aynı anda birden fazla tuş basımında dahi reaksiyon atlamama özelliğine sahiptir.

Mekanik, uzun kablo, 3 farklı içeriden kablo sistemi, bilek desteği, 5 farklı tuşu özelleştirme gibi özellikler yer alıyor.

  1. Rampage Oyuncu Klavye

Listemizin son sırasında bulunan bu ürün, aslında f/p ürünü olarak oldukça iyi durumda. Mekanik kasa, cazip fiyat, orta segment olarak ideal bir seçimdir. Farklı led aydınlatmalı bu ürün, 19 tuşa birden basma özelliğine sahiptir.

Q gaming klavye olma özelliği taşıyan bu süper ürün, süspansiyonlu tuş takımı ile oyunların tadını çıkartmak isteyenlere eşsiz bir lezzet sunuyor. Listemizde üçüncü sırada bulunan bu klavye, gök kuşağı renkleri ile donanmıştır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz