En İyi Oyuncu Fareleri

0
5

İnternet üzerinden canlı yayın ile oyun oynuyorsanız ya da normal bir oyuncuysanız mutlaka oyuncu fareleri ile ilgileniyorsunuzdur. Eğer ihtiyacınız olan bir oyuncu faresi ise tam anlamıyla doğru yerdesiniz. Özellikle buradaki listeyi orta segment oyuncu fareleri ile listeledim.

Buradaki yazıları okuyanlar ya oyun dünyasına yeni başlıyor ya da orta seviye bir fare bakıyor olmalıdır. Eğer mükemmel oyun fareleri listelemek de kolay olabilirdi lakin fiyat açısından zorlayacağı olabileceği düşüncesiyle orta seviyedeki en iyi oyuncu fareleri listesi hazırladım.

Fare DPI değeri, fare duyarlılığı ve hassasiyetini ölçmek için kullanılan fonksiyonel bir değerdir. Fazlalığı kadar düşük olmaması da iyidir. Orta seviyeler her zaman idealdir.

  1. Logitech G90

Delta Zero Sensör Teknolojisi ile tasarlanmış, 2500 DPI sensöre sahip tam bir canavar faresidir. Oyuncu fareleri listemizde ilk sırada yer alan bu makine, el hareketlerine göre tepki vererek mirası olan Logitech yapısından esinlenmiştir.

Oldukça sade bir tasarımı olan bu ürün, 2 milisaniye rapor oranı ile adeta hız örneğidir. Oyun içlerinde hassasiyet değiştirerek düşüncelerinizi eyleme dönüştürme aracıdır.

Ürünü almak için

  1. Zebronics Ailen Pro

Toplam 6 düğmesi bulunan 2400 DPI değerine sahip oyun canavarı, yüksek yoklama oranı sahip oyuncu faresi, uzun kablosu ile rakiplerine taş çıkartıyor. 100 gram olan bu Zebronics ürünü, oldukça hafif olmasının yanında ele tam oturan bir üründür.

Oyuncu fareleri için bulunmaz bir nimet olan bu ürün, dayanaklı olması, sade tasarımı ve toplam 5 milyon tuş vuruşu ömrü ile karşımıza çıkıyor

Ürünü satın almak için

  1. Acer Nitro Oyuncu Faresi

Oyuncu fareleri listemizde son sırada bulunan hem ekonomik hem de performans açısından oldukça iyi bir üründür. 7 fonksiyonel tuşu bulunan fare, 4000 DPI kadar çıkabilmektedir. Fare ayrıca, renk değiştirme özelliği ile kendini cazip kılıyor.

1.5 metre kablo uzunlu, 1 yıl garanti süresi, hafifliği, ele tam oturması, performans ayarları ve farklı fonksiyonel tuşlar ile öne çıkıyor. Oyuncu fareleri için orta segment listemizde alınabilecek ideal bir üründür.

Ürünü satın almak için

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz