Ana Sayfa Teknoloji En İyi Kablosuz Kulaklıklar

En İyi Kablosuz Kulaklıklar

0
3

Kablolu kulaklıklardan sıkılıp adeta özgürlüğün tadını çıkartmak isteyenler için kablosuz kulaklıklar can suyu olmaya devam ediyor. Kablosuz kulaklık almak isteyen lakin son olarak, emin olamayan, bir tavsiye bekleyenler için bir liste hazırladık.

Kabloların tahriş etmesi, kopması, zedelenmesi veya elimize dolanması nedeniyle insanlar artık kablolu kulaklık tercih etmektedir. Fiyatlarını farklılık gösterdiği bu ürünler, performans açısından en iyileridir.

  • AirPods Pro

Apple sevenler tarafından severek kullanılan, marka olan bir üründür. Ürünün özelliklerine gelirsek; sürükleyici ses deneyimi, aktif gürültü iptali ve şeffaflık modu bulunmaktadır. Şarj ettikten sonra 24 saat dinleme özelliği bulunan kablosuz kulaklık ile, ses deneyimine hazır olun!

Apple ürünleri ile çalışan bu ürünle iyi müzik deneyimi yaşarken hayal kırıklığına uğramazsanız. Müziği duymaz adeta yaşarsınız.

Satın almak için tıklayın

  • Beoplay E8

Oyun kulaklıkları üreticisi bu firma, adeta ses deneyimi yaşatmak için tasarlanmıştır. Kulaklık, sesli fonksiyonel özellik sayesinde komut verme, arama yapma ve müzik dinleme özellikleri yer almaktadır. Ayrıca, üründe şeffaflık modu da bulunmaktadır.

Manuel ile bağlanıp otomatik bir dinleme keyfi sunan kablosuz kulaklık ile, 4 saat pil yedeklemesi sunar. İki kere şarj edilebilen kutusu ile uzun süre müzik keyfi yaşayabilirsiniz.

Satın almak için tıklayınız

  • Xiaomi Mi Airdots

İnsanlar tarafından en çok aratılan ve kullanılan bir kablosuz kulaklık: Xiaomi Mi Airdots. 12 saat uzun pil ömrü sayesinde ses deneyimini yaşayacaksınız. Bluetooth 5.0 ile bağlantı özelliği yaşatan kulaklık, 300mAh kutusunun şarj alma deposu bulunmaktadır.

Şirket bunu geliştirirken, sesli komut verme ve sesle telefonu kontrol etme özellikleri de eklemiştir. Esnek bir yapıya sahip ürün, kulağa nefes aldırırken kulağı da rahatsız etmez.

Almak için tıklayınız

  • Sennheiser Momentum Kablosuz Kulaklık

Listemizin son sırasında bulunan bu özellik fiyat açısından biraz yüksek olsa da performans açısından oldukça iyi durumdadır. Sesli komut özelliği bulunan kablosuz kulaklık ürününde, 12 saat şarj ve 4 saat ek pil ömrü bulunmaktadır.

Ayrıca sıçramaya dayanıklı olan IPX4 derecesiyle karşımıza çıkmaktadır. Ürün parmak ucu kontroller de sağlamaktadır.

Almak için tıklayınız

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz