En İyi Aksiyon Kamera Listesi

0
4

Bisiklet, motor ya da kayak tutkunların yakından takip ettiği aksiyon kameraları hakkında detaylı, fonksiyonel, en iyisini ortaya koyduğumuz bir yazı hazırladık. Aksiyon kameraları yüksek çözünürlüklerin olması gerektiğini ve aktif videolar çekmek isteyenlerin mutlaka kullanması gereken aksiyon kameralarını derledik.

Çevreye karşı kullanışlı olan kameralar, bazı eylemleri kaydetmek, sporcuların anlık yaptıklarını izlemek ya da kendini korumak için kaska takılan ürünlerin de iyi ve kaliteli olması gerekiyor. Buranın da diğer uygulamalar, telefonlar gibi bir en iyisi var o da: GoPro. Hepsini incelediğimiz bir yazı hazırladık ve en iyi aksiyon kameraları listemiz şöyle:

  1. GoPro Hero 8 Black Edition

Aksiyon kameraları listesinin adeta şampiyonu olan GoPro tarafından üretilen en iyi aksiyon kamerasıdır. Pürüzsüz, anlık, ve HD kalitesiyle videolar kaydetmek istiyorsanız aradığınız en iyi makine bu. Ayrıca makinede, ağır çekim, gece video çekme imkanı da sunuyor.

GoPro Hero 8 güçlü led özelliği de barındırıyor. Makinede Time Warp eklentisi de yer alıyor böylece muhteşem videolar çekmeniz için hiçbir neden yok. Üründe HDRKontrastı arttırma özelliği de yer alıyor. Suya dayanıklı bu ürün özel sağlamlık testinden de geçirilmiştir.

Almak için tıklayınız

  1. Garmin Virb Ultra 30 Aksiyon Kamera

Aktiviteleri kaydetmem ve spor organizasyonlarında kullanmak için üretilen bir aksiyon kameraları arasındadır. Kristal değerinde 4K çekim yapan ürün, 3 eksenli görüntü sabitleyerek video çekme özelliği sunuyor. Fiyat performans açısından da cazip olan ürün, YouTube’da canlı yayın yapma özelliği de tanımaktadır. LCD dokunmatik ekranı bulunmaktadır.

Satın almak için tıklayınız

  1. Dji Osmo Action 4K Aksiyon Kamera

F/P açısından en iyi olan bu ürün, RockSteady EIS algoritmalarını birleştirerek ortaya bir ürün çıkarttı. Sarsıntısız, dayanıklı ve farklı yerlerde kullanılabilen bir aksiyon kamerası olarak yerini almaktadır. Su geçirmeyen kamerada, ses kontrolü, bozulmaya karşı özel dayanıklık, 4K video çekme ve keskin ayrıntıları çekebilme özelliği tanımaktadır.

Hareketli eşyaları ya da insanları kolay bir şekilde kaydeden aksiyon kamerası, DJI tarafından ortaya konuldu. DJI bilindiği üzere en ünlü filmlerin güvenilir ve gelişmiş stabilizasyon işini yapmaktadır.

Satın almak için tıklayınız

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz